z życia szkoły
Wpisany przez: Marcin Kowalewski 2014.07.07 Drukuj
 25.08. (poniedziałek)

matematyka,  godz. 800, sala 23

 

wiedza o społeczeństwie, godz. 800,sala 22

26.08. (wtorek)

 

język angielski, godz. 800, sala 23

27.08. (środa)

 

język polski (1C GMS, 1K LOMS),  godz. 800, sala 23

28.08. (czwartek)

 

język polski (1H ,2b, 2p, 3k LOMS),  godz. 800, sala 23

Sukcesy naszych uczniów
Wpisany przez: Marcin Kowalewski 2014.06.26 Drukuj

Sukcesy naszych uczniów

Paulina König uczennica klasy 2P GMS i Adrian Ratkie uczeń klasy 3R GMS otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG_4528.JPG 

Pływanie - Trzecie miejsce Natalii w DWP.
Wpisany przez: Piotr Lencewicz 2014.06.24 Drukuj

             Uczennica IV klasy Natalia Rzepnicka zajęła bardzo dobrą 3 lokatę w klasyfikacji ogólnopolskiej Drużynowego Wieloboju Pływackiego Dzieci 10-letnich Nasza uczennica wysoko klasyfikowana była na poszczególnych dystansach: 6 - 50 m. st. dowolnym, 7- 100 m. st. zmiennym, 8- 50 m. st. grzbietowym, 10- 50 m. st. klasycznym. Sukces jest znaczący gdyż w imprezie wystartowało aż 580 pływaczek z jej rocznika. Na miejscu 9 w konkurencji 100 m. st. dowolnym uplasował się Kacper Korona startujący w grupie 11-latków.. W podsumowaniu opublikowanym przez Polski Związek Pływacki dobrze wypadły nasze zespoły klubowe. Miejski Klub Pływacki reprezentowany przez uczniów SP nr 51 i CKS wśród  10-latków zajął 4 miejsce w Polsce, a  pływacy 11-letni wywalczyli 6 lokatę.

 

 

Podsumowanie

 

 

Kiermasz podręczników 25.06.2014r.w godzinach 11.00-13.00
Wpisany przez: Jadwiga Dyjak 2014.06.16 Drukuj
Wyniki konkursu ekologicznego "Zbieramy makulaturę -oszczędzamy lasy"
Wpisany przez: Jadwiga Dyjak 2014.06.16 Drukuj
GIMNAZJALISTA TO WIE - wyniki konkursu.
Wpisany przez: Anna Frymus 2014.06.11 Drukuj

ORGANIZATORZY: nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w CKS ul. Mazurska 40

UCZESTNICY  KONKURSU: uczniowie klas trzecich Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w CKS

WYNIKI  KONKURSU     2013/2014:

 

I miejsce: DOMINIK FIGAS, KLASA III K

II miejsce: MAŁGORZATA OLEBA, KL. III P

III miejsce: PIOTR JĘDRASZCZYK, KL. III P

 

IV m: KRZYSZTOF KARNACEWICZ, KL. III R

V m: SŁAWOMIR RUDNIKOWICZ, KL. III R

VI m: JAKUB WIĘCKOWSKI, KL. III P

VII m: KONRAD NICKEL, KL. III R

VIII m: ALEKSANDER BOGUTA, KL. III R

             PAWEŁ POLESKI, KL. III R

             SANDRA SZCZESNIAK, KL. III K

             JAKUB ZALEWSKI, KL. III K

 

Zwycięzcom SERDECZNIE GRATULUJEMY, a wszystkim uczniom klas trzecich naszego gimnazjum, dziękujemy za udział w konkursie.

 

Organizatorzy: Maria Kowalak, Marzena Fidura, Justyna Szałucha,Izabela Kaczór-Olech, Anna Frymus, Edyta Kaczyńska, Anna Pawlicka.

Wyniki konkursu.
Wpisany przez: Anna Frymus 2014.06.11 Drukuj

Najlepsze wyniki w grupach wiekowych:

SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA :

Kl. II   ŻACZEK            WERONIKA WŁODARCZYK

Kl. III  MALUCH I        KONRAD ŁOGWINOW                                                 

Kl. IV  MALUCH II      KATINA BRONISZ WYRÓŻNIENIE         

Kl. V  BENIAMIN I      ALEXANDER CIEŚLAK – WYRÓŻNIENIE

Kl. VI  BENIAMIN II   KONRAD GOLEC         

GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO:

Kl. I   KADET I            PATRYCJA JANCZAK  I

Kl. III   JUNIORI        KRZYSZTOF MOŻYŃSKI  III R

Międzyszkolne zawody klas II i III
Wpisany przez: Piotr Lencewicz 2014.06.10 Drukuj
             W poniedziałek 09.06.2014 na basenie 50 m Floating Arena rozegrane zostały równolegle ostatnie w tym roku szkolnym Międzyszkolne Zawody Pływackie klas 2 oraz finałowe Grand Prix Miasta Szczecina w pływaniu klas 3. W imprezie brali udział uczniowie SP 37,SP 51, SP 55, SP 56 oraz reprezentanci naszej SSP – CKS, gospodarze zawodów.

strona 1 / 32
 :: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :: 16 :: 17 :: 18 :: 19 :: 20 :: 21 :: 22 :: 23 :: 24 :: 25 :: 26 :: 27 :: 28 :: 29 :: 30 :: 31 :: 32 :: 
dalej ...